• Новак
(2 Парчиња) Supershieldz Приватност Анти Шпионски Екран Заштитник Shield Наменета за Apple iPhone 6S

(2 Парчиња) Supershieldz Приватност Анти Шпионски Екран Заштитник Shield Наменета за Apple iPhone 6S

DEN 1752.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет на приватност филм во портрет погледни модови; на екранот се видливи само за лицата кои се директно во предниот дел на екранот.Реалниот допир чувствителност за природен чувствуваат дека обезбедува беспрекорна екран на допир за точноста.Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.Го заштитува вашиот екран од дневниот гребнатини, прашина и инциденти.Вклучува 2 парчиња екран заштитници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20