• Новак
Oster Замена Ножот За Класичен 76 Clipper Големина 1-1/2 5/32 CL-76918116

Oster Замена Ножот За Класичен 76 Clipper Големина 1-1/2 5/32 CL-76918116

DEN 855.36

Достапност
Достапно за нарачка

OSTER Монтажни Clipper Замена на Ножот.Големина 1 1/2. Остава Косата 5/32" (4 mm).Одлично За Мека Сечење Нож, Tapering Страни & Тилот.Најдобрите Високо-Јаглероден Челик.OSTER Монтажни Clipper Замена Сечилото CL-76918116 Oster Професионални ножеви се произведени од најдобрите високо-јаглероден челик и рачно изработени на нашите ригорозни стандарди, обезбедување на сигурен прецизност и перформанси.КАРАКТЕРИСТИКИ : OSTER Монтажни Clipper Замена Blade Size 1 1/2 Leaves Коса 5/32" (4 mm)Одлично За Мека Сечење Нож, Tapering Страни & Nape Finest High-Carbon Steel Provides Сигурен Прецизност & Performance Ultra-Остри Blades FITS : OSTER : 76076, 76066, 76077.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат