• Новак
DALY Li-Ion 8S 24V 100A Заеднички Порта BMS (Default за да ја Li-ION,NMC Клетки)

DALY Li-Ion 8S 24V 100A Заеднички Порта BMS (Default за да ја Li-ION,NMC Клетки)

DEN 1320.00

Достапност
Достапно за нарачка

САД Продавачот Најбрз испорака.ИСПУШТАЊЕ СТРУЈА : 100 A ; ПОЛНЕЊЕ на струјата : 50 A. Температура заштита-ниска температура -7℃ батеријата заштита и висока температура 70℃ празнење на батеријата заштита.DALY Li-Ion 8 S 24 V 100 A Заеднички Порта BMS (DEFAULT за ДА ја Li-ION,NMC клетки).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76