• Новак
OBD2 Автомобил Меморија Saver Заштита Конектор Автомобилска Батерија Компјутер ЕКИ Исклучете Заштитник Возилото Замена на Батеријата за Откривање на Течење Алатка 12V

OBD2 Автомобил Меморија Saver Заштита Конектор Автомобилска Батерија Компјутер ЕКИ Исклучете Заштитник Возилото

DEN 309.12

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа нема да се промени звучникот и анти-кражба уред нема да бидат заклани и нема да се прикаже грешка на кодот.функција : 1.Поврзете алатката е OBD приклучок на возилото OBD интерфејс.Во тоа време, треба да се соочи со светлина и да ги набљудува дали осигурувачот е доволен По осигурач е разнесени, алатката се врати во нормала по замена на осигурувачот.Со користење на оваа едноставна меморија за зачувување на уредот при замена на автомобил батеријата ќе ви помогне да ги избегнете овие проблеми и решавање на многу проблеми од прва линија.Ако е успешна, зелена LED ќе се вклучи.3 метри (приближно), неговата флексибилност не е лесно да горат, и изолација е добро Испреплетени, еколошки и издржливи.По тестирање, на излез и влез на моќ се нормални за да се обезбеди дека производот е квалификуван.Не ги отвори сите четири врати за да се избегне прекумерна струја.Моќта систем за управување со core процесор, напон и струја се прикажани во тоа време, црвеното покажува напон, и зелени прикажува тековната. 【Се избегне губење на информации]】двојна дигитален дисплеј батеријата промена на алатката може да го задржи табла за информации, аудио, складирање седиште, дигитален часовник, итн.Задржување на возилото код и електронските мемории може да се спречи информации загуба кога на-табла компјутер е вклучен исклучен.Кога тековниот е случајно поголема од 5 A за време на процесот на поврзување на алатката, алатката свој осигурач ќе биде разнесена, и алатката ќе нема никакви екранот или индикатор светлина.Обратна врска заштита (црвено светло за да ве потсети по обратна врска) во текот тековната заштита (со 5 A осигурач) ред врска заштита, ќе се јават врска заштита.【Квалитет】 двојна дигитален дисплеј батеријата промена алатка користи еколошки ABS високо-квалитетни материјали, нема чуден мирис, висока јачина на високо-квалитет бакар жица, силикони пламен-retardant кабел, кабел должината е 1 метар/3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1971 Оригиналното Писмо за Печатење Ретро Т Кошула Роденденски Подарок Гроздобер Т Кошули за Жените Секојдневен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Quilted вест жените quilted вест жените долг�

DEN 107.76

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20