• Новак
BINBAOSS Bluetooth 5.0 Радио Приемник, 3 во 1 Адаптер за 3,5 Мм Преносни Намалување на Шумот Предавател за PC ТВ Автомобил Звучен Систем Жичен Јазик

BINBAOSS Bluetooth 5.0 Радио Приемник, 3 во 1 Адаптер за 3,5 Мм Преносни Намалување на Шумот Предавател за

DEN 1080.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ниска латентност : висока верност стерео, ниска латентност, континуирано содржини, без одлагање, во предавателот режим.Ниска латентност Bluetooth приемник кој треба помош.Надградба : Надградени на 2-во-1 Bluetooth V5.0 предавател, кој може да го спарите двата Bluetooth корисници (како што се слушалки и звучници) во исто време.Забелешка : Ниска латентност не поддржува двојна врска режим.Користете го кога полните : Bluetooth адаптер може да тече постојано, дури и кога се полни.Вградената батерија може да се користи најмногу до 10 часа, и можете да уживате во вашите омилени безжична содржини во секое време.Bluetooth во секое време, насекаде : Во предавателот режим, конвертирате не-Bluetooth ТВ, компјутер, CD плеер, i Pod, MP3/MP4 да Bluetooth предавател.Примачот на владата : многу погодна за музика стриминг или автомобил системи.Чиста квалитет на звукот : high-definition кодек носи побогати и повеќе длабоки звук искуство.Го слушате звучниот квалитет на CD, без да се погодени.Информации produit : Produit : adaptateur Bluetooth Version Bluetooth : 5.0 Chargement : DC 5 VBatterie : 300m Ha Emballage : 1 adaptateur Bluetooth.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76