• Новак
COLIBROX Сет на 2 - Реплика ELLIE ЗНАЧКА ГРОЗЈЕ СОДА BOTTLECAP PIN! ДО & Налепница Подарок Перница најдобрите Broach бижутерија Значка Pin

COLIBROX Сет на 2 - Реплика ELLIE ЗНАЧКА ГРОЗЈЕ СОДА BOTTLECAP PIN! ДО & Налепница Подарок Перница најдобрите

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за да се даде кај децата партија кеси.Ова грозје сода шише капаче претставува највисоката чест на авантурист да се добијат, на Ellie Значка.Со еден допир на магија.Ние ги направи од СОСЕМА НОВ шише капи кои никогаш не се користи.Silvertone заврши.Совршен за валентин подароци, Свадба услуги или подарок за некој близок или совршен Божиќ Порибување додатен оваа година!Може да бидат обезбедени со користење на безбедноста pin.Ова ќе биде прекрасен прилог на вашиот костим за ноќта на Вештерките, или едноставно секој колектор.Беџови се неверојатни квалитет и изгледаат одлично на авантура торба.Нежен и шик грозје сода шише капи дизајн ви овозможува да стане единствена пејзаж без разлика каде се наоѓате.На сода шише капи има дијаметар од еден инч.Моден грозје сода шише капи pin нова торба додатоци.Изгледа одлично на пошта, tote кеси, училишни торби, итн.Секој чекор од патот е направено за да ви донесе совршени детали.Ова грозје сода шише капаче претставува највисоката чест на авантурист да се добијат, на Ellie Значка.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Добиете 2 Грозје Сода Шише Капаче Иглички!!!!Вистински живот реплика на еден од филмот "UP".Потоа можете да го pin авантура иглички на значка да се нешто што може да се држиме за сигурност преку pin.Нашите значка иглички се користи со кои се тргува за но многу добра состојба.Може да бидат обезбедени со користење на безбедноста pin.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Сода шише капаче игла тип глеѓ brooch .Брошеви за жени мажи облека.urable материјал : Ова brooch е направен од алуминиум материјал.Извајани bottlecap и облека pin со silvertone заврши.неговата прави голема валентин за кој Карл или Ellie или Russell во вашиот живот!. 3 D bottlecap и не-функционални безбедност-pin.Печати на враќање превозот етикета.Совршен за валентин gifts Wedding услуги или подарок за некој близок или совршен Божиќ Порибување додатен оваа година!Може да бидат обезбедени со користење на безбедноста pin.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20