• Новак
N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото Снег Шушка Смена (Зелена)

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

DEN 2316.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.Снегот scraper ќе го отстрани тешки-должност мраз лесно и Неуништив мраз .идеален подарок за Божиќ порибување stuffers на семејствата и пријателите. 【Против Пролизгување&User-Friendly Пена Справи со】дршката е заокружено со дебели мека пена.Ќе имаат стабилен и удобен сфати дури и кога ќе се носи на рака, не се грижи за тоа ќе добиете лизгава. 【Изграден за Екстремно ладното време】Зима автомобил снег гребење се автомобил потреби во extrem ладното време.Оние екстремни ниски temps во среден запад, Планините и Североисток,Добивање фатени во снег бура или замрзнување ладна без снег додатоци може да биде опасно. 【Лесно да се Носат】На ергономски дизајн на овој автомобил мраз scraper е направена за да се вклопи во вашата рака во најефикасен агол, правејќи оваа лесен scraper да се користи без exerting тони напор.На шофершајбната scraper компактна големина ви овозможува да добиете помали области,лесен за носење, тоа е совршен автомобил scraper да се уредно навивам далеку во вашиот ракавица. 【Задоволството на клиентите】Обезбедување 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи ,ве Молиме да ги споделите со нас и ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Рачката е дизајнирана со вештачко тело, лесен за употреба и работната енергија.Големина : 254mm*134mm1 x Автомобил Снег Shovel Weight : 50g This снег лопата е изработен од ABS материјал и работи парична казна.Материјал : ABS/PCColor : Како shown Delicate и компактен, едноставна и великодушни.Мала дупка на крајот, лесно да се откажам, нема простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76