• Новак
GuangYuan Професионални Електрични Коса Clipper Фризер Ножици Резба белење полирање Тример Фризура Машина

GuangYuan Професионални Електрични Коса Clipper Фризер Ножици Резба белење полирање Тример Фризура Машина

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пластика.Увезени.ДОМА ЧЕШЛАЊЕ КОСА КОМПЛЕТ-Лична нега на косата тример,сите во 1 тример за вашиот избор на брада, главата, телото и лицето косата за сите ваши средување на потребите.Нашата единствена сечење чувари засилен со ултра силна материјал за да се спречи виткање и закопчување, обезбедување дури и трим во секое време.батерија на испорачува до 5 часа на кандидира време на полнење за голем стил комплет за мажи и деца за кавга-бесплатно чешлање искуство дома или во движење.може да се пофали еден ергономски дизајн за лесна за маневрирање и оптимална контрола која ви помага да се избегне рака, зглобовите и раката замор во текот на еден напорен ден.децата & возрасни Коса Clippers Коса Trimmers Алатки за Брада, Главата, Телото и Лицето Коса за Сечење Колекции Коса за Сечење Алатки.Тема : Моќта на владата : батерија, AC power Adjustable клипинг чешел погоден за различни должини на косата clipping It користи коса клип висока цврстина.Супер убав дизајн, исечете должината контрола wheel For бебиња, деца и adults Cutting коса косата, брз, лесен, safe Great подарок за децата, родителите, пријателите, lovers Specification : Напон : 110 VWeight : околу 115 gram Package Содржина : 1 x Електрични притисни Barber1 x НИ Приклучокот за Полнење Cable1 x Чистење brush1 x Позиција comb1x Клип.

Спецификацијата

Voltage:
110V
Weight:
about 115 gram
Package Content:
1 x Electric push Barber :
1 x US Plug Charging Cable :
1 x Cleaning brush :
1 x Position comb :
1x Clip :

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00