• Новак
Yencoly PTT Слушалка, Удобно Earplugs Воки Токи Слушалки, Црна Доволно Линија Должина Девојка за Момче

Yencoly PTT Слушалка, Удобно Earplugs Воки Токи Слушалки, Црна Доволно Линија Должина Девојка за Момче

DEN 184.56

Достапност
Достапно за нарачка

Добар квалитет на звукот ви дава јасна повик.На поврзување дел е направен од високо квалитетни материјали, и контактот е добар и сигурен.PTT копчето може слободно да се стегната во право позиција.Удобно earplugs ви овозможи да се носат за долго време.Доволно линија должина за да ги задоволат вашите потреби.Карактеристики : 1. PTT копчето може слободно да се стегната во право позиција. 2. Добар квалитет на звукот ви дава јасна повик. 3. Удобно earplugs ви овозможи да се носат за долго време. 4. Доволно линија должина за да ги задоволат вашите потреби. 5. На поврзување дел е направен од високо квалитетни материјали, и контактот е добар и сигурен.Спецификација : Материјал : ABS Линија должина : околу 120cm/47.24 во Приклучокот : K глава Применливи модели : за повеќето К-раководител радија Боја : Црна Пакет Листа : 1 * Слушалки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20