• Новак
Една Нога Гранат со Злато Pyrite, 3-3.5 mm 24k Злато Позлатен Жица Завиткан Rosary Синџир од Нога GemMartUSA (GPAG-30002)

Една Нога Гранат со Злато Pyrite, 3-3.5 mm 24k Злато Позлатен Жица Завиткан Rosary Синџир од Нога GemMartUSA

DEN 691.20

Достапност
Достапно за нарачка

Гранат Со Злато Pyrite rosary синџир за изработка на накит, украс или колекција цели.Идеален за jewelers, дизајнери, хобисти, crafters, собирачи и тинејџери деца (како beading проектот).Рачно изработени rosary синџир со Кристали или скапоцени камења во различни стилови.Овие мушка rosary синџир се достапни со нас како заврши rosary ѓердани или се продаваат едноставно како синџир од нога.Овој производ доаѓа заедно со ознаки за докажување на потекло од Gem Mart USA Inc.и потпишан Сертификат за Автентичност од Gem Mart USA Inc.Совршен за ѓердан, нараквица, dangle обетки, scrapbooking проект, keychain, keyring, џемпер синџир, anklet, cellphone декоративни додатоци, итн.Најдобар избор за DIY накит создавањето.Тоа е Совршен Подарок за вашите најдобри пријатели, сестри, Ќерки, Внука, Младите Девојки, па дури и за yorself.Синџир Погоден за забава DIY активности во партии или настани.Целосна Гаранција за квалитет : 30 дена без проблеми се врати и враќање гаранција.Квалитетот задоволство и навремена испорака се увери.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни e-mail.Ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ги реши сите проблеми за вас.Гранат со Златен Pyrite монистра rosary синџир, 3-3.5 mm 24k Злато Позлатен жица завиткан линк Камен rosary Синџир (GPAG-30002) Спецификации Камен - Гранат со Златен Pyrite Камен Големина - 3-3.5 mm (Appx.) Обликот Круг фацетирани Метал - 24k Злато позлатен рачно изработени Жица завиткан rosary Предмет Код - GPAG-30002 Количина - со нога.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00