• Новак
KEYIGOU 14.5 оз Г-дин и Г-ѓа Порцелански Кафе Кригла со Капак Злато Лажица Керамичка Чаша Чаши Слатки Подароци за Него Ден Татко Пријател Љубител на Роденден, Годишнина

KEYIGOU 14.5 оз Г-дин и Г-ѓа Порцелански Кафе Кригла со Капак Злато Лажица Керамичка Чаша Чаши Слатки Подароци

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПОПУЛАРЕН ПОДАРОК погодни за годишнината, свадба подароци идеја, Денот на Вљубените, булчински партија подарок, собирање, роденден девојка и дечко, младенците цел, родители и баби и дедовци,празник присутни и Божиќ подароци,нашите порцелански кафе кригла секогаш носи да го цениме и изненадување.100% Сосема Нов И Висок Квалитет 2.ЌЕ ДОБИЕТЕ : 14.Ова е многу елегантна и специјални подароци за пријатели и семејство.Спецификација : Материјал : парична Казна коска Кина Капацитет : 14.Тоа е роман и домот со своите декоративни high-end мебел.Карактеристики : 1.Висок quality Bone Кина,не исчезнува,не апсорпција на вода,лесно да се чисти 3.капак дизајн им овозможува на вашето кафе, млеко за да се задржи топло или ладно за подолго време, се готви на кафе со лажица, и да ви даде пријатно попладне чај време.Препорачаната Дневна Бар, КТВ, Дома, Хотели, Чај Куќи, Клубови, Кафе Куќи Или Употреба (Office use 4.Тоа е отпуштен од работа на висока температура од 1330 ° C.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00