• Новак
5in Пневматски Сандер Воздух Сандер Рака Пескарење Полирање Машина Воздух Алатка Алуминиумски Материјал Со Инсталација Клуч за Автомобил Камен Полирање

5in Пневматски Сандер Воздух Сандер Рака Пескарење Полирање Машина Воздух Алатка Алуминиумски Материјал Со

DEN 1394.16

Достапност
Достапно за нарачка

Удобен Операција мала тежина, висока база, едноставен и лесен за една рака операција.Удобен Операција мала тежина, висока база, едноставен и лесен за една рака операција.Повеќе Сјајни Ексцентричен двојно спин полирање метод прави полирање ефект повеќе униформа и мазна.Квалитетни Алуминиумски Материјал Изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал, издржлив и долг животен век. 1 Инчен Влезот Големина доводното големина е 1in што е практично да работат.Едноставен За Инсталација Со инсталација клуч, едноставна за поправка и инсталирање.Спецификација : Предмет Тип : Пневматски Сандер Бренд : KOPO Материјал : Алуминиум во Воздухот Потрошувачка : 4cfm Влезот Големина : 1 инчен Препорачува Внатрешниот Дијаметар на Воздух во Цевка : 6.5 mm Работен Притисок : 0.62 Mpa Алатка Должина : Околу. 175mm / 6.9 во Просек Гас Потрошувачка : 4cfm Големина : Прибл. 175 x 113mm / 6.9 x 4.4 во Пакет Листа : 1 x Пневматски Сандер 1 x Круг Мелење Диск 1 x Инсталација Клуч 1 x Прирачник за Корисникот Функција : 1. Мала тежина, висока база, едноставен и лесен за една рака работа 2. Ексцентрични двојно спин полирање метод прави полирање ефект повеќе униформа и мазна 3. Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, издржлив и долг животен век 4. На влезот големина е 1in што е практично да работат 5. Со инсталација клуч, едноставна за поправка и инсталирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76

1971 Оригиналното Писмо за Печатење Ретро Т Кошула Роденденски Подарок Гроздобер Т Кошули за Жените Секојдневен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Quilted вест жените quilted вест жените долг�

DEN 107.76

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20