• Новак
USB Микрофон Универзална Микрофон за PC Desktop Лаптоп Пеење Објави Глас Снимање до 2m

USB Микрофон Универзална Микрофон за PC Desktop Лаптоп Пеење Објави Глас Снимање до 2m

DEN 420.00

Достапност
Достапно за нарачка

Бучава-поништување на микрофон филтрира несакани бучавата во позадина.Точно plug and play микрофон, нема возач потребен.Висока чувствителност и ефективни пикап растојание е до 2м.Работи со било кој USB-от за компјутер, КОМПЈУТЕР, лаптоп и сл.Флексибилно црево овозможува за слободни прилагодување на микрофон позиција.Спецификација : Точка Име : USB Microphone Sensitivity : -47d B ¢ ± 4d BSensitivity Намалување : -3d B на 1.5 VWorking Напон : 4.5 VFrequency Одговор : 100 Hz-16k Hz SNR : Повеќе од 67d BColor : Black Product Големина : 5.5х5.5x13cm Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакетот Вклучува : 1 x USB Микрофон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00

1971 Оригиналното Писмо за Печатење Ретро Т Кошула Роденденски Подарок Гроздобер Т Кошули за Жените Секојдневен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Quilted вест жените quilted вест жените долг�

DEN 107.76

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76