• Новак
Секој Сакате Quarantini Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување за Полнење

Секој Сакате Quarantini Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување за Полнење

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да се оди со нашите чанта-friendly патување за полнење.Се прикажуваат сите основи треба да се задржи вашиот изглед заедно, нашите полесно чешлање комплет доаѓа во трајни цевка, големина само во право за вашиот ранец или биро фиока.КОМПАКТЕН ПОГОДНОСТ : Нашиот компактен патување сет вклучува пинцети, нокти датотека, ноктите clipper, ножици, уво scraper, cuticle алатка.Компактен 4.7" (11.9 cm) x 1.8" (4.6 cm) x 1.3" (3.3 cm) во големина.ЗА ФАН КОЈ ИМА СЕТО ТОА : Спакувана во убава и преносни случај, овој модерен сет вклучува сè што ви треба да се одржи вашата лична нокти.Тоа го прави неверојатен подарок за вашите роднини, пријатели, родители, сопруг или сопруга.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Останат свежи во движење со овој погодно компактен убавина патување за полнење.Овална цевка е направен од метал за безбедно патување, и има повеќеслојно заврши кој печатен дизајн прикажани.Внатре, комплет содржи неколку суштински убавина алатки, вклучувајќи помине clipper, ножици, метал датотека, пинцети, и cuticle тласкач, како и уво scraper.Оваа убавина грижа за полнење ќе се задржи во стил на патот, додека забава дизајн изразува вашиот уникатен чувство за стил.Овој комплет прави прекрасен подарок за убавина аматери или ветеринари слично, и вашиот паричник ќе љубов на прифатлива цена.За Дизајнот : Графика и многу Повеќе нуди најдобрите смешни, кул, гроздобер, новина дизајни наоколу.Нашите производи се одличен подарок идеи за мајки, татковци, пријателите и семејството на родендени, Божиќ, празници и други прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00