• Новак
J. W. WincoСемоќниот Планината 4T175FA0 Серија MM100 Челик Тешки Навој Студ Вид на Вибрации на Планината, Жолт Прав-Обложени Заврши, Инчен Големина, 1/4-28 Тема Големина, 30/100lbs Ка?

J. W. WincoСемоќниот Планината 4T175FA0 Серија MM100 Челик Тешки Навој Студ Вид на Вибрации на Планината, Жолт

DEN 1749.60

Достапност
Достапно за нарачка

База : Висока цврстина челик домување со безбедноста жолт прав-обложени заврши.Хексадецимален кап завртки : Одделение 8 челик, оближена со цинк.Болт е посебна, навртки во планината база.Хексадецимален орев е вклучена.Подлога : Висока густина не-пропадна еластомер гума.Слично на Barrymounts, Силен Месеци се идеална вежба за притиска, брусилки, CNC машини, леене машини, удар притиска, пили, и шприц опрема.Високо ниво на шок и вибрации изолација за продолжен машини живот, ги намалува нивоата на бучава.Здрав, сигурен изградба и безбедност жолт финиш.Целосна педа од еластомер баласт е масло отпорни.За да се обезбеди соодветна вибрации планината големина, поделба на машина тежина со бројот на месеци се потребни.Ова ќе се еднакви на килограми или оптоварување по планината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20