• Новак
WypAll 05860 L40 Крпи, Сува До Крпи, 19 1/2 x 42, Бела (Ролна од 200 Крпи)

WypAll 05860 L40 Крпи, Сува До Крпи, 19 1/2 x 42, Бела (Ролна од 200 Крпи)

DEN 2199.36

Достапност
Достапно за нарачка

На крпи се одличен општа намена и крпи.Доволно силна за бришење опрема, изграден да ги апсорбира течности, мазива и масла.Допирни надворешниот слој значи стакло се меки доволно да се користи на кожата.Земја на потекло : сад.Wyp All L40 Крпи се ефикасни стакло дека апсорбира течности молња-брзо.Овие влошки се направени од царински целулоза користење на ДРК (двојно ре-creped) технологија за сила, мекост и absorbency.Како бришејќи крпа, тоа soaks до течности брзо, но сите ќе се чувствуваат е мекост, благодарение на кадифен, допирни надворешниот слој.Всушност, тоа е популарен избор за пациентот бришејќи во здравствените индустрии, за капење и пациентот сушење.Овие нови крпи се специјално дизајнирани за да се апсорбира течности, мазива и масла (во ресторани за бришење шалтери, во механичар продавници, индустриски и комерцијални фабрики и повеќе), но, сепак, тие се доволно мека за употреба на лицето и рацете.Искуство разликата во супериорен absorbency и чистење на вашиот дом или канцеларија денес!Крпа/Избрише Тип : Сува Брише; Примена : Бањи; Материјал(s) : Крпа-Како; Број на Plies : 1. Можете да им верувате Wyp All да понуди соодветно решение за задача во рака.Од спреј и избрише работни места до сериозни валкано – Wyp All има wiper за вас.Ако се уште се користи валкани, потенцијално контаминирани продавница крпи и партали, се префрлат на Wyp All.Вие не само што може да зачувате простор, но потенцијално врши позитивно влијание врз вашата крајна линија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1971 Оригиналното Писмо за Печатење Ретро Т Кошула Роденденски Подарок Гроздобер Т Кошули за Жените Секојдневен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Quilted вест жените quilted вест жените долг�

DEN 107.76