• Новак
J. W. Winco 11TTNS Серија TNSM Јаглероден Челик Прислушувани Приклучок Тип Snap-Заклучување Non-Пропадна Израмнување на Планината, Жолта Цинк Позлатен Заврши, Инчен Големина, 3/4

J. W. Winco 11TTNS Серија TNSM Јаглероден Челик Прислушувани Приклучок Тип Snap-Заклучување Non-Пропадна Израмнување

DEN 561.60

Достапност
Достапно за нарачка

Прислушувани топката штекер.Појачани.Гума, Neoprene Не-пропадна првенство подлога.За разлика од стандардните лепак на не-пропадна еластомер подлога, оваа единствена snap-на еластомер првенство дава поголема стабилност на не-пропадна апликација барања.Особено издржливи кога опремата треба да се преместат или repositioned.Развиена за апликации каде се качи треба да биде лесно да се отстрани, поголеми од стандардните студ треба да биде прикачен, или опрема веќе има фиксен студ на тоа.Планината swivels 1/2 7° до сите страни на централната линија да се прилагоди на нерамни површини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76