• Новак
[3-Pack]-Г-дин Shield Дизајниран за полнење За Motorola (Мото Еден Фузија) [Калено Стакло] [Јапонија Стакло со 9H Цврстина] Екран Заштитник со Живот Замена

[3-Pack]-Г-дин Shield Дизајниран за полнење За Motorola (Мото Еден Фузија) [Калено Стакло] [Јапонија Стакло

DEN 166.80

Достапност
Достапно за нарачка

Motorola (Мото Еден Фузија) Компатибилен, Прилагодена-одговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направени од Јапонија Hardnest Стакло, Висока Нула Отпор, Мазна и висок допир одговора со Врвен Oleophobic Слој.ВИСОК СТЕПЕН на КОМПОНЕНТИ : Г-дин Балистички Штит Стакло екран штитници за користење на Силиконски лепила за прикажување на јасност и лесна инсталација и отстранување. 99.99% HD јасност, прецизност и допир.Г-дин.Shield Ограничен Живот Замена.Обрнете Внимание : на маса Motorola (Мото Еден Фузија) Proscreens има свиткани рабови дека нашите екран заштитници не покритие 100% , како ќе кора со текот на времето предизвикува клиент фрустрација.Ние дизајниран нашиот екран заштитници, па ќе имаат максимална покриеност на вашиот уред со леснотијата на инсталација и издржливост.ЈАПОНИЈА СТАКЛО ЕКРАН ЗАШТИТНИК КАРАКТЕРИСТИКИ : -Сигурен повеќеслојна заштита -Анти нула, анти да се загрози и анти отпечаток слоеви -Прецизност ласерски-намалување на калено стакло, полиран со кружни рабови-99.99% HD јасност, прецизност и допир-Балон за слободни installation Mr.Shield Екран Заштитник Комплет Вклучува : -Калено Стакло Екран Заштитник? -Инструкции -Гребење Картичка -Ткаенина За Чистење? -Прашина collecter? -Отстранување на ленти Г-дин Shield екран заштитник Карактеристики : -100% меур-слободен силициум лепила -99% највисок транспарентност -9 H ХАРД-ОБЛОЖЕНА отпорен на гребење заштита -0.3 mm Ултра Тенки Сите 2.5 D Круг Работ Г-дин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : -Инсталација проблем како меурчиња или друг корисник грешка -Оштетениот екран заштитници -не се вклопи во вашиот уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Складирање Кутија, Храна Одделение PP Накит Контејнер за Складирање на Електронски Компоненти Батерии,

Помогне да ги организирате вашите предмети и да се задржи десктоп чисти, практични за употреба, мала теж

DEN 2023.20

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76