• Новак
OCOLOR Полнење Порта за Samsung Галакси A12 СМ-A125F/DSN СМ-A125F/DS USB Конектор Одбор Порта Клупа Flex Кабел Замена со Алатки

OCOLOR Полнење Порта за Samsung Галакси A12 СМ-A125F/DSN СМ-A125F/DS USB Конектор Одбор Порта Клупа Flex Кабел

DEN 264.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилен со】Полнење Порта Dock Конектор Замена за Samsung Галакси A12 СМ-A125 F/DSN СМ-A125 F/DS, ве Молиме бидете сигурни дека правилно да се идентификуваат вашиот модел пред да го купите. 【Апликација 】Користат за prodoct неработен, скршени, што се Полни Порта Dock Конектор Флекс Кабел замена. 【Висок квалитет】Секој дел е тестиран пред пратката, Објектот е во Парк! 6 месеци Бесплатна Замена за не-човечки штети. 【Инсталација Совети】ве Молиме не претерано притисне на кабел usb порт на производот.Придружните алатки се подароци и не може да биде погоден за сите модели, па ако треба да се инсталира на алатки, купувачите можат да купуваат од вас самите. 【По-продажбата на услугата】Не се препорачуваат за Инсталација, без било какви искуства.Можете да одат на You Tube да најдете слични видеа за инсталација.Или контактирајте не преку порака.Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.Добредојдовте на продавница OCOLOR!Компатибилен Со : Полнење Порта Dock Конектор Замена за Samsung Галакси A12 СМ-A125 F/DSN СМ-A125 F/DSInstallation Совети : 1.Ве молиме исклучете го вашиот телефон пред да ја Вашиот замена.2.Не виткајте производот претерано.3.Можете да пребарувате за инсталација видео на "Галакси A12 Полнење Порта Dock Конектор Замена" на You Tube.Пакет : 1* Полнење Порта Dock Конектор Замена за Samsung Галакси A12 СМ-A125 F/DSN СМ-A125 F/DS1* Сет за Поправка tools1*Пакување торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00