• Новак
Дијамант Сликарство Резерви | DIY Дијамант Везови Снег Птица Целосно Плоштадот/Круг Дијамант Сликарство Крстот Бод Комплет Мозаик Дома Декор-Квадрат 20x25cm-

Дијамант Сликарство Резерви | DIY Дијамант Везови Снег Птица Целосно Плоштадот/Круг Дијамант Сликарство Крстот

DEN 1521.60

Достапност
Достапно за нарачка

Боја Дијамант Уметност ❤ Функција : Таписерии И Креативни Крстот Бод Дијамант Сликарство Колекции, Оригиналност,Сјае Во Светлината,За Да Се Доживее Чувство На Постигнување, Да Научат Да Се Намали Стресот,Емоционалното Прилагодување, Смола Sequins Уникатен Сјај Е Блескави,Моментално Е Најпопуларниот Diy Украси.Тоа Е Како да се Премине Бод И Бојата Со Броеви, Симболи Се Јасни И Лесни За Читање.Тоа Ќе Биде Подобрување На Воспитно Родител-Дете Соработка Кога Ќе Заврши Оваа Дијамант Сликарство Со Вашето Дете.Материјал : Resin Diamond Облик : Square Frame : No Use : Paintings Pasting Област : Full Style : Европски и Американски Style Pattern Тип : Animal Number на Бои : 30-45 External Пакување : ХАРТИЈА BAGCanvas Пакување Метод : Валани Up Brand Име : Зелена HXForm : Слободен : : : : : : : : : : : : клучни Зборови : бисер сликарство колекции за возрасни 3d дијамант сликарство комплет кристал сликарство колекции за возрасни diy дијамант сликарство змеј комплет дијамант сликарство був дијамант сликарство 5d дијамант сликарство комплет мачка дијамант сликарство 5d дијамант сликарство колекции персонализирана.Целосна Дијамант Сликарство ❤ Идеален Подарок : Дијамант Сликарство Колекции, Исто Така Совршени За Подароци За Вашите Деца, Семејство, Пријатели И Соработници,Нова Година Подароци, Божиќ Подароци), Birthday (Роденден Подароци И Разни Празници Како Подароци, Исто Така Одлична Работа Ви Помага Да Го Намалите Стресот,Уживајте Во Вашиот Бавен Време,Својата Забава, Хоби И Тоа Им Помага Да Се Ослободат Од Стресот.Дијамант Сликарство Комплет ❤ Образовни Природа На Diy : Завршувањето Целосна Вежба Дијамант Сликарство Е Процес На Постојано Да Се Прилагоди Себе Си И Споделување На Среќните Време Со Вашето Семејство Или Пријатели.И 5d Дијамант Сликарство Колекции Можат да се Намали Стресот, се Доживее Чувство На Остварување, да ја Зголемат Самодовербата, да се Развие Издржливост, Итн.DIY 5d Дијамант Сликарство ❤ Боја Со Камења Материјал : Висок Јасно Маслото Платно Кое Е Задебелена И Водоотпорен,Моделот Со Позадина која Што Платно Се Водоотпорни И Има Дури и Текстура, Со Јасни Филм Капак за Да се Задржи Сликата Леплива И Потоа се Одржи На Дијаманти Во Место, И Заштита на Сликата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00