• Новак
CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Анти-Деформација, Додаток за Полнење во Видиме Продавница;Трговски Центар;Спална соба;Салон;Супермаркет;Мобилен Телефон, 8x6x4(MM), Темно Цр?

CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Анти-Деформација, Додаток за Полнење во Видиме Продавница;Трговски Центар;Спална

DEN 1989.60

Достапност
Достапно за нарачка

Производот не е лесно да се деформирани, поради неговата отпорност на искршената и триење.Материјалите кои се користат во производи се еколошки и безбедно.Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани според процентот на внатрешната структура на мобилен телефон опрема, која може ефикасно да се избегне повреда на телефонот кога го извади.Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Применливи Прилики : Видиме Продавница;Трговски Центар;Спална соба;Салон;Супермаркет;Мобилен Телефон;Канцелариски Простор;Компанија;Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа Боја : Темно Црна Материјал : Метал Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 60(G) Должина : 8(MM) Ширина : 6(MM) Висина/Дебелина : 4(MM) Пакет се Вклучени : 4 (проекти) Мобилни Прашина Приклучоци Карактеристики : производот не е лесно да се деформирани, поради неговата отпорност на искршената и триење.Материјалите кои се користат во производи се еколошки и безбедно.Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани според процентот на внатрешната структура на мобилен телефон опрема, која може ефикасно да се избегне повреда на телефонот кога го извади.Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради непречено надворешната површина.Производот е во модерен стил и содржаен во изгледот.Производот е лесно да се носат поради своите мали во големина и лесен во тежина.Тоа е во близина на производот дното за да спречите прашината од паѓање во уредот порта.Производот ужива парична казна изработка, полн со текстура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76

Тема Поправка Insert, Нишка Insert, Вибрации Отпор за Автомобилската Индустрија Железнички Возила Индустрија(Внатрешно

Голем контакт област, тоа може да носи силна тензија.Лесен и удобен да го инсталирате, брзо и едноставно.

DEN 203.76