• Новак
Дувачкиот Цевка Фитинзи за Цевки 3/4 Женски x 1 ¼ Женски Навој Месинг Намалување на Спојување

Дувачкиот Цевка Фитинзи за Цевки 3/4 Женски x 1 ¼ Женски Навој Месинг Намалување на Спојување

DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка

Големината не е иста како и на дијаметар на цевка.За цевки со машки теми, мерење на надворешен дијаметар од најголемите површина со конци.Бонус : ова черупка адаптер може да се применат за различни мерни уреди и collectorsit, исто така, ќе дојде во рака во случај да ви случајно оштетување на било цевка теми : повторно, само направи дупка, намалување на теми и потоа да инсталирате цевка фитинзи Забелешка : ве Молиме бидете внимателни при изборот на големината на цевководни фитинзи за вашите проекти.ЗОШТО КУПИ НАШАТА Намалување на Спојување?Изборот на додатоци за вашиот цевки вклучите алатки?Конечно можете да престанете да купувате скапи нерѓосувачки челик цевководни фитинзи, несигурни бакарни цевки, фитинзи дека рѓа толку лесно, и пластика пластични хексадецимален цевки, фасонски делови кои се скрши брзо и се неверодостојни.КАДЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ?Нашите 1inch спојки со добро изработени Женски NPT теми на крајот се одлично се вклопуваат за поврзување на цевки.ИЗДРЖЛИВИ –Нашите Намалување на Спојување не се Деформира со текот на Времето, за разлика од Традиционалните Нерѓосувачки Челик Тема Черупка или Пластична Цевка Фитинзи.Не излегуваат во јавноста!.Нашите Метал Црево Вакуум Мерач Спојки имаат 1" NPT Женски Теми.Лесно да Инсталирате или да се Промени.За цевки со женски теми, мерење на горниот дијаметар на нишката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76