• Новак
UXZDX CUJUX 9mm-21mm 11/31in-13/16in Универзален Клуч Мулти Функција Ratchet Универзален Приклучок Моќ Вежба Адаптер за во Автомобил Рака Алатки Поправка на Комплет

UXZDX CUJUX 9mm-21mm 11/31in-13/16in Универзален Клуч Мулти Функција Ratchet Универзален Приклучок Моќ Вежба

DEN 1457.04

Достапност
Достапно за нарачка

Пролет натоварени топката лого на главата има приклучоци безбедно.Може да се расклопуваат различни форми ореви, завртки, куки, заостануваат навртки, и гром глави и др.Полиран хром финиш.Внатрешно од страна 43 високо-јаглероден челик тврдост мотка конституира.Тоа може да се користи во автомобилската индустрија, апарати за одржување, производство.Индустрија,градежништвото и другите индустрии.Завртки и да ги отстраните скршеното чешми,затегнување копчиња.Производот е компактен и лесен за носење.Отстранлив завртки,ротирачки куки,расклопување рамна глава. 1,Големина : Користење на опсег : 9mm-21mm ,11/31in - 13/16in сите спецификации,Големина : 116*28mm,Shanksize : 1 / 4 inch2.Пролет натоварени топката лого на главата има приклучоци безбедно.3. Може да се расклопуваат различни форми ореви, завртки, куки, заостануваат навртки, и гром глави и др.4.Полиран хром финиш.Внатрешно од страна 43 високо-јаглероден челик тврдост мотка конституира.5.Тоа може да се користи во автомобилската индустрија, апарати за одржување, производство.Индустрија,градежништвото и другите индустрии.Завртки и да ги отстраните скршеното чешми, затегнување копчиња.6.Производот е компактен и лесен за носење.Отстранлив завртки,ротирачки куки,расклопување рамна глава.Спецификации : Користење на опсег : 9mm-21mm ,11/31in - 13/16in сите specifications Length : 116*28mm Material : Хром Vanadium Shank големина : 1 / 4 inch Package се вклучени : 1x Универзален Приклучок Adapter The мерење дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат