• Новак
Јасно Желе Силикони Помине Уметност Stamper Транспарентен Мека Stamper Глави со Scraper Слика Плоча Нокти Алатки DIY полски Kit(Сина)

Јасно Желе Силикони Помине Уметност Stamper Транспарентен Мека Stamper Глави со Scraper Слика Плоча Нокти Алатки

DEN 155.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ажурирана верзија : 1 stamper користете чиста леплива лента или lint ролери да се отстрани лак или нечистотија.Не користите лак на смена и памук за чистење.Големина на : 3.7*2.4*2.4 cm Package Содржина : 1 Сет Помине Stampers(Образец моделот на случаен избор)Материјал : ABS,Silicone Color : Транспарентни,црвена,blue Product Тип : Желе Силикони Stamper1.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-3 cm2. Проектот picture2.Се должи на многу фактори како што се прикаже осветленост и интензитет на светлина, вистински боја на овој производ може да биде малку поинаков од слика не се прикажува на веб страната.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00