• Новак
WILLBOND 20 Пак Ги dividers Празно Облека Рек Големина Dividers Правоаголна Срце Облик на Бебе Плакарот Dividers со 1 Парче Маркер Пенкало за Дома Плакарот Крпа Продавница

WILLBOND 20 Пак Ги dividers Празно Облека Рек Големина Dividers Правоаголна Срце Облик на Бебе Плакарот Dividers

DEN 278.16

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 20 големината на пакувањето dividers, дијаметар на центар дупка е 3.Широка примена опсег : овие големина dividers одговара за речиси сите облека аранжман, како што се краток ракав, долг ракав, undershirts, маици, панталони, јакни, здолништа, итн.Спецификации : Боја : бела Количина : 20 пакет Материјал : пластични Должина : 13.Погоден за : Овие големина dividers се погодни за речиси сите облека аранжман, како што се краток ракав, долг ракав, undershirts, маици, панталони, јакни, здолништа, итн.Бела рамнина на површината : облека големина dividers дизајн со бела рамнина на површината, која ви овозможува да пишувате разни информации како што се големина, боја, продавница логото, нови предмети, итн.Практична алатка : Ако твојата облека се во неред, и ќе треба да потрошат многу време во наоѓање на вашата облека секој ден, тоа може да биде вашиот добар избор; Овие практични облека големина dividers може да ви помогне брзо сортирање, организира, и да се најде на специјални облека дома или на други места.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20