• Новак
Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре Удобност Преносни Количка з?

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

DEN 859.20

Достапност
Достапно за нарачка

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаенина,лесни, носат-отпорни, водоотпорен, трајни и лесни да се чистат.Овој дизајн може да го олеснат товарот за вас и направете ја вашата опуштено патување.ПОВЕЌЕ ВЛЕЗОТ - двете странични влезот и пред влезот, лесно да пристапите на превозникот.Со удобно јагне сомот дното, има рефлективна појас на лево и десно страни, што го прави побезбеден да патуваат во текот на ноќта.Функција : - Дише Мрежа Влезовите : три-страна влезот на страни, напред и на врвот не само што ќе обезбеди новак воздух и поширок приказ за вашето домашно милениче, но исто така лесно да се грижи за вашето домашно милениче.Лесно да се носат и продавница.Со двојно патент дизајн, таа се чувствува удобно.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направен од 600 D оксфорд материјал,давајќи му на вашето домашно милениче доволно кислород.ВОДООТПОРЕН & ИЗДРЖЛИВИ - Оваа мачка превозникот се направени од издржлив, лесен и водоотпорен оксфорд ткаенина. - Поместена Рамо, Рака : Оваа мачка или куче превозникот е лесно да се носат и продавница, која е поместена рамо, рака и да се справува.Не избере превозникот само врз основа на тежината, но вашето домашно милениче должина и висина.67 Фунти (0.Прилагодливи рамо, рака.Назад рака може да се зацврсти на мачка или куче носител на вашиот багаж.ЗАБЕЛЕШКА: ве Молиме мерка на вашето домашно милениче е големина / тежина и бидете сигурни дека ако вашето домашно милениче е погоден за превозникот пред да Купите.Влезот со мрежа вентилација, не само што обезбеди соодветна струење, но исто така лесно гледање на сценографијата.Направете Вашето домашно Милениче Љубов Патуваат Нашите миленичиња превозникот нуди лесен начин за вас да се земе вашето куче или мачка надвор, без разлика дали ви се случува да имаат глобални патување или само сакате да бидат со вас, нашите миленичиња превозникот ќе биде совршен избор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат