• Новак
[3-PACK]-Г-дин Shield Наменета За LG Среќа 2 [Калено Стакло] Екран Заштитник [Јапонија Стакло Со 9H Цврстина] со Живот Замена

[3-PACK]-Г-дин Shield Наменета За LG Среќа 2 [Калено Стакло] Екран Заштитник [Јапонија Стакло Со 9H Цврстина]

DEN 166.80

Достапност
Достапно за нарачка

LG Среќа 2 Компатибилни, Прилагодена-одговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направени од Јапонија Hardnest Стакло, Висока Нула Отпор, Мазна и висок допир одговора со Врвен Oleophobic Coatin.ВИСОК СТЕПЕН на КОМПОНЕНТИ : Г-дин Балистички Штит Стакло екран штитници за користење на Силиконски лепила за прикажување на јасност и лесна инсталација и отстранување. 99.99% HD јасност, прецизност и допир.Г-дин.Shield Ограничен Живот Замена.ЈАПОНИЈА СТАКЛО ЕКРАН ЗАШТИТНИК КАРАКТЕРИСТИКИ : -Сигурен повеќеслојна заштита-Анти нула, анти да се загрози и анти отпечаток слоеви-Прецизност ласерски-намалување на калено стакло, полиран со кружни рабови-99.99% HD јасност, прецизност и допир-Меур бесплатна инсталација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не�

DEN 2167.20