• Новак
J. W. Winco 20N158M84 Серија GN 343.2 Јаглероден Челик Навој Студ Тип на Израмнување на Гората Без Капа, Цинк Позлатен Заврши, Метрички Големина, M20 x 2.5 Тема Големина, 60mm База Дија

J. W. Winco 20N158M84 Серија GN 343.2 Јаглероден Челик Навој Студ Тип на Израмнување на Гората Без Капа, Цинк

DEN 2017.20

Достапност
Достапно за нарачка

База и навој студ : Челик, цинк позлатен, сина passivated.Без Cap.ISO 4032 Хексадецимален орев.На статички товар на GN 343.2 израмнување месеци е ограничена со капацитет од студ.На static load вредности во табелата подолу се однесуваат на нето-вертикален товар во однос на топката штекер.Под нормални работни услови, од страна на утовар или рапави вчитување не е невообичаено и капацитет ќе биде значително намалена, кои мора да бидат земени во предвид.Затегнувачка цврстина на челик во база и студ : 500 N/mm2. Месеци се обезбедени состави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат