• Новак
Овен Филтер Работи VP-17-4010-HN ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Серија Кертриџ, Висока Чистота Мешани Кревет Медиуми, Црево Брадавица, D8911 Barnstead Еквивалент

Овен Филтер Работи VP-17-4010-HN ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Серија Кертриџ, Висока Чистота Мешани Кревет Медиуми, Црево

DEN 3639.60

Достапност
Достапно за нарачка

Висока Чистота Мешани Кревет Медиуми.Црево Брадавица.Произведени од страна на Овен Филтер Работи.Земја на потекло : сад.VP Серија касети обезбеди ултра висока чистота филтрација за различни апликации.Изградена на не-пигментирани, богородица материјали спин заварени изградба обезбедува најдолг живот и највисок квалитет.Апликации вклучуваат deionization, submicron филтрација, органски, хлор, кислород и амин отстранување.Стандард филтри собере сите ОВЕН, UNIX и Vaponics системи и се компатибилни со Barnstead КОМПЈУТЕРИ системи.Црево брадавица крајот капи се заострените завршува за лесно конекции.Директно брадавица цевка завршува може да се користи со било 3/8" компресија или цевки вклучите.Навој 1/8" машки npt конекции се исто така достапни.Филтер должина лесно можат да бидат модифицирани за сопствени апликации и јасно цевки се достапни за боја се менува медиуми.Комбинација касети нудиме повеќе фази на филтрација во еден филтер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20