• Новак
Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување со Меморија и Организацијата за Вашиот Дом Плакарот

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

DEN 342.24

Достапност
Достапно за нарачка

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени простории ИЛИ на ОТВОРЕНО - Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и повеќе, совршен за кујна, плакар, гаража, канцеларија за комерцијална употреба, и благодарение на водоотпорна дизајн, оваа носителот дури и работи на отворено или во барака за вашата градина алатки!.Безбедно на метла/четка рачки, djusting автоматски да се справи со е дебелината и ослободување веднаш кога дршката е укината, без разлика дали тоа е влажно четка, нечисти или безбол палка, ние гаранција не се лизга.Совршен за употреба во кујната, бањи, перална, гаража, подрум, stairwells, нови простории, градина, и повеќе; Со завртки за дупчење инсталација, одговара на ѕид лесно, нема да падне.Погодна за внатрешна и надворешна.Организирање на вашиот метла плакарот, кујна, гаража, подрум или перење соба со овој здрав и разноврсна решение за складирање.ОД ДОМА ДЕКОР - Ако имате чистење материјали преземањето вашата бања, кујна, или гаража shelving, declutter со овој складирање организација систем што ќе сакаат да се покажат на вашите гости![ Широк Апликации ] алатката организаторот може лесно да ја добиете вашата соба или гаража чиста и уредна.Зачувајте го вашиот простор за поставување на алатки.Можете да ја среди вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе.На повеќенаменски ѕид монтирани организатор складирање куки е за tidying ќе Џогерите, Метли, Dustpan, Лопата, Чистење алатки, Градинарски алатки, чадор, итн.Во затворен простор и на Отворено.【ЕДЕН ЧЕКОР ОД ХАОС ДА се ОРГАНИЗИРА】- четка носителот може да ви помогне да заштедите простор и да се направи вашиот дом организирани, им даде на вашето семејство и вашите гости чист и уреден дом, велат збогум на хаос засекогаш.Максимално оптоварување : 5kg.Пакетот вклучува : 1x Четка Метла Држачот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не�

DEN 2167.20