• Новак
JIBIACB Најлон Мрежа Датотека Торба,Патент Торбичка Документ Торба,Писмо, Големина, А4 Големина, за на Училиште, Канцелариски Материјали, Складирање, Чанти, Патни Торби

JIBIACB Најлон Мрежа Датотека Торба,Патент Торбичка Документ Торба,Писмо, Големина, А4 Големина, за на Училиште,

DEN 403.20

Достапност
Достапно за нарачка

Голем капацитет : Патент датотека торба со голем капацитет, како добар избор за на училиште, канцелариски материјали, универзитет или патување за складирање.Карактеристики на производот : пластични патент торба има соодветна транспарентност, за да се спречи вашата приватност од протекување, и во исто време не ја спречи да се идентификуваат објекти зачувани во тоа.На метал патент е, исто така, мазна и издржливи.Патент торба, ПВЦ материјал, водоотпорен и влага-доказ, издржливи.Текстурата е силна и носат-отпорни, цврста и дебела.Избришете апликација : погоден за предмети од различни големини.Нашите пластични кеси се лесни за носење, може да ги задржи вашите лични предмети во ред, и да ви помогне да ги организирате нередот.На zippered коверти може да се користи за на училиште, дома, работа, канцеларија, туристички и бизнис патувања.Надворешните мини етикета џеб помага лесно да се класифицираат и да се идентификуваат вашите датотеки.Ако имате било квалитетот поврзани со проблемот на, ве молиме слободно да контакт.Материјали : најлон мрежа Големина : 34.5x25cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00