• Новак
Keaiduoa 8pcs Прилагодливи Clapboard Фиока Divider Преграда за Складирање Организатор Гардероба Плакарот Сепаратор За долна облека Чорапи Појас Канцелариски Материјали

Keaiduoa 8pcs Прилагодливи Clapboard Фиока Divider Преграда за Складирање Организатор Гардероба Плакарот Сепаратор

DEN 2241.60

Достапност
Достапно за нарачка

Овие фиока dividers ќе помогне да се организираат и средена слободен било салон фиока.Ова им овозможува екстра простор во секоја соба од куќата.PP материјали, цврсти и издржливи во употреба.Лесно да се прилагоди на должината со сечење со ножици.Употреба во кујната за прибор за јадење, utensil, flatware или сребрениот; во бањата за козметика, и шминка; во заводот за инфомација и за ѓубре фиоки за стационарни и материјали; во спалната соба за облека и додатоци.Фиока Divider само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Како да го користите : 1. Стиснете на прстите треба да се интервенира слот на страна, да ги преземе потребните должина,и се скрши.2. Не може да се врати по паузата, па треба да се одреди должината пред да се скрши.3. Покажете ја вашата креативна, spliced во изгледот што треба.Карактеристики : Материјал : PPDimension : стан.32.4x7cm/12.76x2.76in Color : White Quantity : 8pcs/set Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 8pcs x Фиока Dividers.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00