• Новак
Светски Познатиот Тетоважа Мастило - Вегетаријанци Пријателски Професионални Tattooing Мастила - Azurite (Темно Сина), 1/2 Унца

Светски Познатиот Тетоважа Мастило - Вегетаријанци Пријателски Професионални Tattooing Мастила - Azurite (Темно

DEN 168.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕМИУМ ТЕТОВАЖА МАСТИЛО – Многу од најпопуларните тетоважа уметници од целиот свет се сврти кон Светски Познатите' bold, убави бои за да се испорача беспрекорна работа на уметноста.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА И БЕЗБЕДЕН ЗА КОЖАТА – Овие високо-квалитетни тетоважа мастила содржат животни, производи и никогаш не се тестираат врз животни.Сите тие се вегетаријанци-пријателски и се во согласност со ЕУ стандардите за квалитет.ПРОЧИСТЕНА И БЕЗБЕДНОСТ ЗАПЕЧАТЕНИ – Овие бои се ултра-безбедна и чиста.Сите Светски Познатиот тетоважа мастила се прочистени и потоа затворен во кристално-flex шише.Секое шише има скенирање на кодот, за да се потврди автентичноста.ПРЕМИУМ СИНО МАСТИЛО - имаме огромен избор на убави бои и нијанси availible!Бидете сигурни да се провери целата наша селекција на квалитетот тетоважа мастила.Со гордост се произведени ВО АМЕРИКА – Светски Познати се стреми да создаде најдобрите тетоважа мастила во индустријата.Со над 50 години искуство и немилосрдните посветеност, тие ја постигнале својата цел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дијамант Сликарство Резерви | DIY Дијамант Везови Снег Птица Целосно Плоштадот/Круг Дијамант Сликарство Крстот

Боја Дијамант Уметност ❤ Функција : Таписерии И Креативни Крстот Бод Дијамант Сликарство Колекции, Ори�

DEN 1521.60