• Новак
8 Инчен Пролет Пресврт Капчиња Коса 3 Пакети Ombre Пролет Пресврт во Плетење на Косата за Црни Жени 90 Насоки Ниска Температура Синтетички Меки Влакна Екстензии (8 инчи,

8 Инчен Пролет Пресврт Капчиња Коса 3 Пакети Ombre Пролет Пресврт во Плетење на Косата за Црни Жени 90 Насоки

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

➊Hair Информации : пролет пресврт капчиња коса, 8 инчен должина, 30 насоки / пакет, (100g±5g) / пакет, пакет вклучуваат 3 пакети, може да се полни главата.Инаку вклучуваат капчиња алатка и некои монистра. ➋Material : ниска температура синтетички меки влакна екстензии, мека и лесна тежина, здрава за кожата, 100% рачно изработени, изгледа повеќе природни, мазна, тесна сјајна и свиленкаста. ➌Advantages : нова мода убаво, модерно и напнат поглед, природни и шармантна, пред-looped, мека и светлина-тежина, без мирис, метежот слободни, долготрајни, лесно да се инсталира и стил. ➍Size и Бои : 8 инчен, три бои (Tblue、1 B、27/613) за да изберете, сите производи слики се земаат всушност, ве молиме погледнете го слободно. ➎Shipping Време и Клиент Сервис : превозот се fullfilled страна , грижете се-бесплатен превозот, брзо и безбедно, да бидат доставени во рок од 3-5 дена.Имате било какви прашања, контактирајте со нас слободно, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Пролет Пресврт Капчиња Hair Material : ниска температура синтетички меки влакна extensions Hair Тип : пролет пресврт hair Length : 8 inch Package : 3 пакети, 30 насоки / пак, 90 насоки во вкупна нето weitht (100g±5g)/пакет, може да полн со head Colors : 1 B、Tblue、27/613 Spring Пресврт Коса Предности ➽Супер меки➽Светлина-тежина➽Метежот-слободен➽Пролевање-слободен➽Без мирис➽Природни & стилски looking Warm Tips➊Soak косата нежно со благи климатизација шампон во топла вода кога ќе сакате да се мијат hair➋Rinse на косата во топла вода кон истата direction➌Brush косата нежно во надолна од врвот до end➍Spread тоа рамна и нека се исуши naturally The страст пресврт на косата може да се користи за да се направи многу видови на стилови на косата : Пеперутка locs, boho faux locs, или заврши околу вашата оригинална locs Have било какви прашања, контактирајте со нас слободно, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20