• Новак
Националната Хардвер N199-224 V163 Двојна Облека Куки во Месинг, pack 2

Националната Хардвер N199-224 V163 Двојна Облека Куки во Месинг, pack 2

DEN 943.20

Достапност
Достапно за нарачка

2 пакет.Дизајниран за употреба во спални соби, бањи, плакари и повеќе.Екстра тешки за дополнителна сила.Декоративни топката совет дизајн.Произведени на цинк умре-наѓ.Опис на производот Произведени на цинк умре-наѓ.Екстра тешки за дополнителна сила.Безбедно работно оптоварување на 35 фунти.Животниот Век Ограничен Доживотна Гаранција.Декоративни топката совет дизајн.Од Производителот Произведени на цинк умре-наѓ.Екстра тешки за дополнителна сила.Безбедно работно оптоварување на 35 фунти.Животниот Век Ограничен Доживотна Гаранција.Декоративни топката совет дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20