• Новак
2 Инчи(50mm) Кука и Јамка Чистење Подлога за Пескарење Дискови, Ротари Поддршка Подлога со 1/4 Инчи Кол месо тело Вежба Приврзаност и Мека Пена Слој-Pack 2

2 Инчи(50mm) Кука и Јамка Чистење Подлога за Пескарење Дискови, Ротари Поддршка Подлога со 1/4 Инчи Кол месо

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

35 mm месо тело пескарење подлога погоден за повеќето видови на ротари алатки, како што се умре брусилки, воздух, брусилки, електрични дупчалки, итн. 【Високо Квалитетен Материјал】дискот подлога е направено од полиуретан и месо тело е од не ' рѓосувачки челик направени.Баферирањето подлога, соодветен за нерамна површина полирање, заштита од оштетување на поддршка подлога, погодно за замена.Она што Get2 pack 2" Пескарење Pad2 пакет Кука поддржан panel2 пак пена визуелниот pad Kindly Reminder Safety загрижени, неопходно е да се носат заштитни очила или очите заштита алатки во случај на чистење агенти летаат надвор додека се вртите.【Ќе Добиете】2 Pack 2 Инчи(50mm) Пескарење Дискови Чистење Подлога.Баферирањето подлога дебелина : 1/2 инчи (13mm).Max операција брзина е 10000rpm. 【Здрав & Долготрајни】месо тело пескарење подлога погоден за повеќето видови на ротари алатки, како што се умре брусилки, воздух, брусилки, електрични дупчалки, итн.Дијаметар : Подлога дијаметар : 2" (50mm), месо тело со дијаметар : 1/4 инчи (речиси 6.Широка Примена : 6.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00