• Новак
Бебе за Безбедност на Децата Кабинет Брави,GiMe-НИ Најлесниот 3M Лепило Бебе Бесплатен Брави,Без Алатки се што е Потребно,се Користи за Мулти-Цел за Мебел,Кујна,Печки,Т

Бебе за Безбедност на Децата Кабинет Брави,GiMe-НИ Најлесниот 3M Лепило Бебе Бесплатен Брави,Без Алатки се

DEN 222.00

Достапност
Достапно за нарачка

2 : материјал : ABS.6 : Големина : за Dxšxv : 9.Детето Кабинетот Заклучи ќе ги исполни сите ваши очекувања.Ви благодариме за вашата поддршка за нашите производи.Е вашиот малку еден пристигнува наскоро?Дали имате било какви домашни миленици дома?и вашиот дом не е бебе доказ уште?Дали би сакале ефикасен,едноставен и евтин начин за правење на вашето семејство повеќе за безбедност на околината ?Овој Кабинет за безбедност заклучување поставен е совршено решение!.Она што е овој производ и што е тоа што се користат за?Ова е кабинет за безбедност на заклучување на производот со силен 3 M adhesives на двете страни кои што ви овозможува да ги чувате вашите околината затворени.(Возрасни не треба никакви алатки, тоа е лесно за возрасен за да го отворите/инсталација, но нашите бебе не може да се отвори). 3 M Лепило : Силен,издржлив селотејп што води заклучува во место : Овие дете бесплатен кабинет и фиока магнетни брави функција исклучително силна 3 M селотејп дека никогаш нема да подлегне на tugging,откако ќе го инсталирате, нашето бебе или домашно милениче нема да биде во можност да се отвори тоа, но возрасните може лесно да ја отворите.4 : инсталација време : За 1 минута.Кога ќе се инсталира овој безбедност на децата заклучување, тоа беше безбедност заклучување за домашни миленици и за бебиња.Ремени се екстремно флексибилни и издржливи, овозможувајќи ви да повторна употреба нив, кога е потребно!.Широка Примена : Нашиот кабинет бебе безбедност доказ брави може да се користи за кабинет,фиока,печка,шпорет,фрижидер,машина за миење,тоалетни седишта,врати,корпата за ѓубре,ладилник,слајд врати,апарат,контејнери и повеќе.Каде може да бебето безбедност за заклучување се користи?Ова е мулти намена на производот со широк спектар на употреба, вклучувајќи кабинети,фиоки,врати,прозорци,фрижидери,печки,замрзнувачи,тоалетни седишта,фрижидери,машината за перење,ѓубре лименки,електрични апарати итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76