• Новак
X-DREE 2 парчиња 6.8 оз HDPE Пластика Бела Refillable Тесен Устата Складирање Шише Тегла(2 парчиња 6.8 оз HDPE plástico БЛАН-О recargable бока estrecha botella де almacenamiento Tarro

X-DREE 2 парчиња 6.8 оз HDPE Пластика Бела Refillable Тесен Устата Складирање Шише Тегла(2 парчиња 6.8 оз HDPE

DEN 321.60

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 50g.Пакет Содржина : 2 парчиња x Пластични Шишиња.Главната Боја : Бела(Боја на директорот : БЛАН-O. Волумен Капацитет : 200ml / 6.8 оз(Capacidad де volumen : 200ml / 6.8 оз. 2 парчиња 6.8 оз HDPE Пластика Бела Refillable Тесен Устата Складирање Шише Jar Cylinderical тело, screwcap дизајниран за лесно и удобно отворање и затворање.Направени од Високо Густина Полиетилен (HDPE), сигурен и издржлив пластика.Широко се користи во различни храна фабрика, бонбони фабрика, овошни растенија, пекарница, храна продавници, храна продавници, суво јатчесто овошје, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Добро запечатување, влага, широк спектар на употреба.Опис на Spanish2pcs 6.8 оз HDPE plástico БЛАН-О recargable бока estrecha botella де almacenamiento Tarro País де Fabricación : КИНА; Материјал : Plástico Peso Neto : 50g Contenido del paquete : 2 piezas x botellas де plástico Color директорот : БЛАН-OCapacidad де volumen : 200ml / 6.8 оз.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24

N/AB Снег Гребење за Автомобил Шофершајбната,Автомобил Прозорец Снег Отстранување Четка Алатки,Голем Меки Сечилото

【Ефикасна Мраз Отстранување】На лопата страна отстранува кршен мраз и да покаже флеш да шофершајбната.

DEN 2316.00