• Новак
Areyourshop 4PCS IPX У FL да RP-SMA да се Женски WiFi Антена 1.13 mm Pigtail Коаксијален 17cm

Areyourshop 4PCS IPX У FL да RP-SMA да се Женски WiFi Антена 1.13 mm Pigtail Коаксијален 17cm

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Wifi Антена 1.13 mm Pigtail Коаксијален.Кабелот Тип : 1.13 mm Pigtail Кабел.Должина : 17cm 7in.Конектор A : IPX У FL Конектор Б : RP-SMA Женски.Апликации : GPS антената Автомобил аудио GSM 3 G 4 Gantenna Безжична опрема Безжична Инфраструктура. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Облик/Боја : Исто како на слика show1. Отпорност : 50 ohm 2. Конектор A : IPX У FL 3. Конектор Б : RP-SMA женски 4. Должина : 17cm 7in 5. Кабелот Тип : 1.13 mm Pigtail Cable Applications : GPS антената Автомобил аудио GSM 3 G 4 Gantenna Безжична опрема на Безжичниот Infrastructure Package се вклучени : 4 Pcs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20