• Новак
300PCS Пескарење Дискови Подлога за Полнење, 2 Инчен Кука и Јамка Пескарење Подлога со месо тело Backer Плоча и Мека Пена Визуелниот Подлога, Sandpaper Диск за Вежба Мелница Ро

300PCS Пескарење Дискови Подлога за Полнење, 2 Инчен Кука и Јамка Пескарење Подлога со месо тело Backer Плоча

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било какви проблеми со нашите производи.ОБРАЧОТ И ЈАМКА ПОТКРЕПЕНИ-ДОПОЛНИТЕЛНИ СУНЃЕРОТ ПЕРНИЦА : На лесни песок трудови се велкро дизајн за побрзо и полесно да се собираат и отстранување, тие може да се чува силна лепливоста и да се избегне падне, само се држи до плоча или сунѓер перници.Нашите Директен по продажба на Тимот ќе допрат до вас и навремено да ги реши вашите проблеми.Контактирајте со нашите Професионални услуга по тим преку е-маил.АЛУМИНИУМ ОКСИД АБРАЗИВЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие пескарење дискови различни пакет е направен од премиум обложени алуминиум оксид жито, не дупката, карактеристики добра отпорност на триење, анти-статички и анти-затнување, одлична за агол на чистење и полирање.ЗАБЕЛЕШКА : Овие пескарење диск влошки натпревар со 2-инчен поддршка подлога, не се погодни за лепило налепница пескарење подлога, ве молиме чисти прашината и да го замени стариот пескарење подлога пред да ги користите.Овие пескарење дискови подлога дојде со 2pcs мека пена визуелниот подлога им помогне на ослободување на шок и топлина од работа, заштита на површината на дискот и продолжување на животот на пескарење диск.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : 2 Инчен велкро пескарење дискови подлога за полнење се користат за машини, лесна индустрија, кожа, метал, дрво, гума, кожа, пластика, камен, стакло, авто тело и други материјали.Спецификација : Материјал : алуминиум oxide Sanding Хартија Дијаметар : 2 инчи/50mm Backing подлога Дијаметар : 2 инчи/50mm Dimension на месо тело : 0.ве молиме чисти прашината и да го замени стариот пескарење подлога пред да ги користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дијамант Сликарство Резерви | DIY Дијамант Везови Снег Птица Целосно Плоштадот/Круг Дијамант Сликарство Крстот

Боја Дијамант Уметност ❤ Функција : Таписерии И Креативни Крстот Бод Дијамант Сликарство Колекции, Ори�

DEN 1521.60

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не�

DEN 2167.20