• Новак
1 Компјутер Фото Инстант Печатач Мини Преносни Bluetooth Термички Принтери Нула Мастило Печатење Технологија за Статистика на Студентите

1 Компјутер Фото Инстант Печатач Мини Преносни Bluetooth Термички Принтери Нула Мастило Печатење Технологија

DEN 881.28

Достапност
Достапно за нарачка

Големината на мини печатач : за 87mm×90mm×40mm; капацитетот на батеријата : 1000m Ah; компатибилен систем : Android 4.4/i OS8.0 и погоре.Bluetooth конекција, исклучителна етикета живот, лесно да се одбележи мали детали на животот.Заштеда на време ефикасност е последниот збор.Копија 1 прашањето со рака и организирање на 10 прашања!.Висока прецизност печати ја главата, инстант печатење на фотографии, печатење црно-бели фотографии со тонот, снимањето живот во повеќе книжевни начин.Погоден за канцеларии, студентите, аматерски датотека менаџери, итн.Совршен подарок за вашите пријатели и семејство.Пакет содржина : 1x печатач,1x хартија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20