• Новак
PUSOKEI Дигитални да Аналогни Аудио Конвертор, Оптички Analog-to-Digital L/R РКА Конвертор со Оптички Кабел, Погоден за PS3 HD DVD PS4 HDTV DVD приклучок за Слушалки

PUSOKEI Дигитални да Аналогни Аудио Конвертор, Оптички Analog-to-Digital L/R РКА Конвертор со Оптички Кабел,

DEN 254.16

Достапност
Достапно за нарачка

Овој Дигитален да Аналогни Аудио Конвертор е дизајниран за било дома или професионална аудио префрлување.Овој Конвертор има многу функции кои овозможуваат да се изврши со супериорен начин.Таа го претвора Коаксијален или за Toslink дигитални аудио сигнали за аналогни L/R audio.Обезбедува електромагнетна бучава слободни пренос.Лесно да се инсталира и да се едноставни за ракување.Спецификација : - ги Претвора Коаксијален или за Toslink дигитални аудио сигнали за аналогни L/R аудио - Поддржува земање мостри стапка на 32, 44.1, 48 и 96 KHz. - 24-битна S/PDIF дојдовни битстрим на лево и десно канали - Обезбедува електромагнетна бучава-бесплатен пренос. - Лесно да се инсталира и да се едноставни за ракување. - Текст Аудио : Коаксијален или за Toslink дигитален аудио Излез Аудио : L/R аудио - Влез аудио приклучок : за Toslink,1 XRCA(Коаксијален) - Излез аудио приклучок : 2 XRCA(R/L) - Земање мостри стапка : 32, 44.1, 48 и 96 KHz - Големина(L-W-H) : 51 X41 X26 MM Пакет се вклучени : 1 X Дигитален Оптички Коаксијален за Toslink да Аналогни 1 X USB Напојување со Кабел 1 X 1 M Влакна кабел 1 X Прирачник за Корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76