• Новак
Кожа камериер Фах Мулти-Цел складирање кутија Фах Организатор Користи за складирање на мали додатоци,плажа буквален за мрежа морска ѕвезда школка биде слободен уж

Кожа камериер Фах Мулти-Цел складирање кутија Фах Организатор Користи за складирање на мали додатоци,плажа

DEN 1960.80

Достапност
Достапно за нарачка

кожа.Увезени. 【Материјал】 : Микрофибер Кожа и 300 Dpvc. 【Големина】 : Постојат 2 големини за да изберете од. 【Дизајн】 : DIY дизајн, еден двострано печатење, виткање дизајн со snap копчето,Може да се Прошири или Укината. 【Употреба】 : лента е совршен за уредно уредување вашето копче, види, мобилен телефон, монети и други додатоци, која е доволно голема за да се одржи вашите објекти без да се зема премногу место на вашиот монитор.Ќе биде совршен за лична употреба и за давање на подарок. 【Лесно да се Чисти】 : Камериер Послужавник, Само избришете ја со чиста влажна крпа, не треба да се мијат со вода.Бренд : LXYDDExpand Големина : 16x16cm или 20.5x20.5cm Folded Големина : 11.5x11.5x3cm или 14.5x14.5x3cm Material : Микрофибер Кожа и 300 Dpvc Design : DIY дизајн, еден двострано печатење, виткање дизајн со snap копчето,Може да се Прошири или Укината.Камериер Фах лесно за чистење, Само избришете ја со чиста влажна крпа, не треба да се мијат со вода.Употреба : На лента е совршен за уредно уредување вашето копче, види, мобилен телефон, монети и други додатоци, која е доволно голема за да се одржи вашите објекти без да се зема премногу место на вашиот монитор.Ќе биде совршен за лична употреба, Тоа е исто така одличен подарок за семејството и пријателите.Персонализација : Ние можеме да дизајнираме вашите омилени слики во производот кој што треба да се направи свој уникатен изглед.Вие само треба да ни овозможи со слики ви се допаѓа.За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20

Јас бев Социјално Дистанцирање Пред тоа беше Кул Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Чешлање Убавина Нега на Патување

ЧЕШЛАЊЕ НА движење : идеален подарок за убавина добрите и аматери слично!Пакет за вашата убавина tools да с

DEN 239.76