• Новак
Herzzer За iPhone 12 Про Max 6.7 Girly Crossbody Позлата Случај со Рака Lanyard,Жени, Девојки Симпатична Мермер Шема Shockproof Мека TPU Браник Долг Ѓердан Телефон Случај Маска,Банана Остава

Herzzer За iPhone 12 Про Max 6.7 Girly Crossbody Позлата Случај со Рака Lanyard,Жени, Девојки Симпатична Мермер

DEN 1084.80

Достапност
Достапно за нарачка

♦Премиум Материјалот случај за Жени, Девојки : Направен од висок квалитет на трајни, флексибилни, здрав силикони TPU, тенок и лесен-тежина, мека на допир чувство и случај нема да се деформирани, го штити телефонот од гребнатини и прашина, нуди максимална заштита и дополнителна издржливост.Анти-изгубени & Анти-drop : го Носат овој lanyard случај околу вашиот врат или crossbody без да се грижиш за телефонот за да не се изгубат.Нашиот мобилен телефон lanyard случај држи вашиот телефон безбедно и достапно на сите времиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Камен Масажа Одбор Ублажување на Брчките се Изедначи Површината Гребење Алатки Лице Ролери Камен Масажа Одбор

Причината зошто нашиот производ е погоден за стари лица е дека тоа не гребење на кожата, има мазна површ�

DEN 47.52