• Новак
Monland P13 Бизнис Слушалки, 5.1 Пренос Слушалки Црна, Црвена

Monland P13 Бизнис Слушалки, 5.1 Пренос Слушалки Црна, Црвена

DEN 1917.60

Достапност
Достапно за нарачка

4. Строго се опремени водоотпорен, пот-доказ и прав-доказ гума приклучоци за да се спречи пот, вода и прашина од corroding компоненти. 3. Можете да поврзете два уреди во исто време, switch за да слушате песни, игри, и на повици во секое време. 1. P13 изградена-во 140mah големи батерија за да ви овозможи со животниот век на батеријата во секое време и насекаде. 2. Интелигентни активни намалување на шумот, намалување на бучавата од околината и да го остварите повикот појасни. 5. Висок квалитет на повик слушање искуство, долго траење на батеријата, без страв од работи надвор од сила.Monland верзија : 5.1 Разговор/слушате песни за 15-20 hours Charging време 1-2 hours Caller IDHeadphone модел : P13 Accessible 15 милиони connection Talk време : 15-20 hours One одговор/одбива callcolour : црно-red Material : ABSSize : 6.8x3.8x2.6cm Package Содржина : 1 x Моно earphone1 x usb податочен cable1 x size уво cap1 x Кинески и англиски manual Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20