• Новак
HQRP 2-Pack IPEX (UFL) за SMA Женски Pigtail Кабли 10cm Должина со Орев Bulkhead Компатибилен со WiFi Рутер Netgear WN2500RP / WNR834B v1 v2 / WNDR4300 / N600 / N750 / N900 + HQRP Увеселителен парк

HQRP 2-Pack IPEX (UFL) за SMA Женски Pigtail Кабли 10cm Должина со Орев Bulkhead Компатибилен со WiFi Рутер

DEN 210.96

Достапност
Достапно за нарачка

HQRP® Две Пакет IPEX (UFL) за SMA Женски Кабли / Адаптери плус HQRP® Увеселителен парк;.Конектор 1 : SMA женско (на машки pin) со орев bulkhead; Конектор 2 : U. fl /IPEX;.Кабелот тип : 1.13 Кабел; должина на Кабел : 10cm; Злато Позлатен;. 200 Дена гаранција!.Компатибилен со : Netgear WN2500 RP / WNR834 B v1 v2 / WNDR4300 / N600 / N750 / N900 Disclaimer : Ова не е Оригинална Опрема Производителот (ОЕМ) производ, HQRP брендиран производ е замена.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на бренд имиња или модел ознаки за овој производ се направени исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дијамант Сликарство Резерви | DIY Дијамант Везови Снег Птица Целосно Плоштадот/Круг Дијамант Сликарство Крстот

Боја Дијамант Уметност ❤ Функција : Таписерии И Креативни Крстот Бод Дијамант Сликарство Колекции, Ори�

DEN 1521.60