• Новак
1 Компјутер Мини Термички Принтери Преносни Bluetooth Безжична Хартија Фото Печатач USB Полнење Рачни

1 Компјутер Мини Термички Принтери Преносни Bluetooth Безжична Хартија Фото Печатач USB Полнење Рачни

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големината на мини погрешно прашање печатач : за 87mm×90mm×40мм.Метод на конекција : Bluetooth; печатење тип : inkless печатење; компатибилен систем : Android 4.4/i OS8.0 и погоре.Напојување : анален батерија; капацитетот на батеријата : 1000m Ah.Три чекори за да се средиме ред прашања, кога некој копија едно прашање, можете да добиете 10 прашања.Неверојатно мали џеб печатач, графички печатење, полесно да се носат кога патувате.Пакет содржина : 1x печатач,1x хартија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не�

DEN 2167.20

Дијамант Сликарство Резерви | DIY Дијамант Везови Снег Птица Целосно Плоштадот/Круг Дијамант Сликарство Крстот

Боја Дијамант Уметност ❤ Функција : Таписерии И Креативни Крстот Бод Дијамант Сликарство Колекции, Ори�

DEN 1521.60

Камен Масажа Одбор Ублажување на Брчките се Изедначи Површината Гребење Алатки Лице Ролери Камен Масажа Одбор

Причината зошто нашиот производ е погоден за стари лица е дека тоа не гребење на кожата, има мазна површ�

DEN 47.52