• Новак
9-10 мл Вистински Кожа за на Рака во Дресот на Бендот Природни Појас Празно 51-55 (Портокал, 3/4 инчи (20mm.))

9-10 мл Вистински Кожа за на Рака во Дресот на Бендот Природни Појас Празно 51-55 (Портокал, 3/4 инчи (20mm.))

DEN 214.80

Достапност
Достапно за нарачка

Сите ленти внимателно се сортираат и се избрани да се елиминираат дефекти, прекини и гребнатини на двете страни.Направен од висок квалитет на хром пржен цврста кожа на добиток се крие.Овие ленти се идеално погоден за правење на кожни ремени, гитара ремени, пушка slings, багаж појаси и повеќе.Полно Зрно кожени ремени со природни предната површина.Пржен : Хром.Дебелина : 9-10 оз (3.6-4.0 мм.); Должина : 51-55 инчен (130-140cm.).Направен од висок квалитет на целосно-жито добиток се крие тврда кожа со природни предната површина.Сите ленти внимателно се сортираат и се избрани да се елиминираат дефекти, прекини и гребнатини на двете страни.Ремени се изработени од хром пржен кравја кожа.Овие ремени се идеално погоден за правење на кожни ремени, гитара ремени, пушка slings, багаж појаси и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка Рек Четка и Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување

Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе!.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Во затворени прос

DEN 342.24

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76