• Новак
X-DREE 5pcs 2oz HDPE Пластика Бела Refillable Тесен Устата Складирање Шише Тегла(5pcs 2oz HDPE plástico БЛАН-О recargable бока estrecha botella де almacenamiento Tarro

X-DREE 5pcs 2oz HDPE Пластика Бела Refillable Тесен Устата Складирање Шише Тегла(5pcs 2oz HDPE plástico БЛАН-О

DEN 1267.20

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 37g.Пакет Содржина : 5pcs x Пластични Шишиња.Главната Боја : Бела(Боја на директорот : БЛАН-O. Волумен Капацитет : 60ml / 2oz(Capacidad де volumen : 60ml / 2oz. 5pcs 2oz HDPE Пластика Бела Refillable Тесен Устата Складирање Шише Jar Cylinderical тело, screwcap дизајниран за лесно и удобно отворање и затворање.Направени од Високо Густина Полиетилен (HDPE), сигурен и издржлив пластика.Широко се користи во различни храна фабрика, бонбони фабрика, овошни растенија, пекарница, храна продавници, храна продавници, суво јатчесто овошје, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Добро запечатување, влага, широк спектар на употреба.Опис на Spanish5pcs 2oz HDPE plástico БЛАН-О recargable бока estrecha botella де almacenamiento Tarro País де Fabricación : КИНА; Материјал : Plástico Peso Neto : 37g Contenido del paquete : 5 piezas x botella де plástico Color директорот : БЛАН-OCapacidad де volumen : 60ml / 2oz.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76