• Новак
mogen886 Само Лепило Вратата Кука Закачалки Wall-Mount Куки за Домашна Кујна Бања Розова

mogen886 Само Лепило Вратата Кука Закачалки Wall-Mount Куки за Домашна Кујна Бања Розова

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Пластика.Пакетот Вклучува : 1 x Ѕид Кука (Другите Не се Вклучуваат).Да зачувате простор и ќе не остават остатоци по употреба.Само лепило, само тргни исклучување на налепница и се држи на ѕидот за користење.Проверете дали ѕидот површина е сува и чиста пред да се држиме производи, кои помагаат за подобро фиксна.Концизен boreal европа стил, корисни малку алатки за бесење работи во ѕид од кујна, бања, плакар, спална соба, итн.Тип : Ѕид Кука Материјал : Пластични Карактеристики : Концизен, Дома Декор, Крпа Кука, Бања Алатка Големина : 6cm x 6cm/2.36" x 2.36" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ѕид Кука (Другите Не се Вклучуваат).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Нечистотија-Доказ Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Трговски

Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради не

DEN 2167.20

Smartphone Екран Зголемувачот Стојат 20 Инчи Анти-Сина Светлина Количка за Антена за Мобилен Телефон со Прилагодливи

Голем избор на подароци : Исклучителна дарба избор за вашите семејства и пријатели.За Овој Екран Magnifier Spe

DEN 479.76